Google Ban Değerlendirmesi

Web sitesi kullanımı ile ilgili yaşanacak olan problemler karşısında özellikle ban değerlendirme işlemleri detaylı bilgi alınmasını sağlamaktadır.

Farklı sebeplerden dolayı siteniz için yapılan arama sonuçlarının kaybolması ya da sitenizin olması gereken sıralamada olmaması durumunda Google ban değerlendirmesi yapmanız gerekir. Zaman içerisinde özellikle arama motorlarında sitenizin yapılan aramalar için rakiplerinize oranla daha üst sıralarda yer alması için gerekli düzenlemelerin yapılması gerekir. Belirlenen sıralama arama motoru kriterlerine göre seviyelerin belirlenmesini sağlar. 

Değerlendirme yapmak isteyenler talep göndermeleri durumunda yapılacak değerlendirmelerin ardından bir hafta içerisinde sonuç alabilirler. İnternette arama motorunda yapılacak olan aramalar sırasında sitenizin görünmesi için kısıtlama olması durumunda ban değerlendirilmesi yapılması gerekir. Oluşacak olan kısıtlamanın pek çok farklı nedeni bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle yapılacak olan değerlendirmeler sayesinde detaylı bilgi alınması sağlanabilir. Bu konuda profesyonel yardım almak isteyenler ajansımız ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler.

Arama Motoru Kısıtlaması 

Arama motorlarında yapılacak olan incelemelerde özellikle web sitenizin kısıtlanmış olması durumunda farklı sebeplerin araştırılması gerekmektedir. İnternet adresiniz için arama yaptığınız durumlarda internet adresinizi arama motorunda görmemeniz durumunda geçerli olmaktadır. Bu durumda yalnızca internet adresinizi direkt olarak yazdığınız zaman siteye erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle ziyaretçilerin sitenizi takip etmemesi durumunda problem yaşaması söz konusu olmaktadır.

Yaşanacak olan bu tarz problemler karşısında profesyonel yardım almak isteyenler arama motoru kısıtlaması için ajansımızın ulaşım sağlayarak taleplerini iletebilirler. Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan değerlendirmelerin ardından yapılacak çalışmalar sayesinde sitenizde yaşanan ban probleminin çözülmesi için gerekli işlemler yapılmaktadır. Webtropik farkını yaşamak isteyenler iletişim bilgilerimiz üzerinden yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler.

Webtropik 2010 yılından beri içinde bulunduğu sektörde oldukça şeffaf olmaya özen göstermiştir.

Bilgi ve birikimlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız!