Re Marketing

Günümüzde en sık kullanılan yöntemlerden biri olmasıyla birlikte re marketing sitenizi ziyaret etmiş olan kullanıcıların daha sonra farklı sitelerde de sitenizin reklamlarını görmesini sağlar. 

Sitenizdeki ziyaretçi sayısını arttırmak ve aynı zamanda kazancınızı arttırmak amacıyla uygulanan re marketing yöntemi kullanıcılar için oldukça önemlidir. Her kullanıcının ziyaretinin ardından yeniden sitenizin reklamını görmesi sayesinde yeniden sitenizi ziyaret etmesini sağlayan bu sistem ziyaretçi sayısını arttırmayı sağlar. Sitenizden ayrılan ziyaretçilerin yeniden sitenizi ziyaret etmesini teşvik eden bu uygulama ürün ve hizmetlere olan taleplerin artması üzerinde olumlu etki sağlamaktadır. 

Ziyaret edilen siteler tarafından bilgisayarlara JavaScript kodu ile oluşturulmuş bir cookie yerleştirilir. Bu sayede siteden çıktıktan sonra da takibi sağlayarak yeniden sitenin reklamlarını görmenizi sağlar. Özellikle e ticaret siteleri için uygulama kullanıcıların tekrar sitenize dönerek satmış olduğunuz ürünleri satın almasını hedeflemektedir. Türkçe olarak yeniden hedefleme anlamına gelmektedir. Profesyonel olarak gerçekleştirilecek olan işlemler sayesinde marka bilinirliğini artırmak ya da reklam kampanyalarının eski arttırmak amacıyla etkili şekilde kullanımı sağlanabilir. 

Re Marketing Nasıl Yapılır?

Siteniz için re marketing nasıl yapılır? Diye düşünüyorsanız Webtropik olarak sizin için gerekli çalışmaları profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız. Yılların vermiş olduğu deneyimlerden yola çıkarak ajansımız müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sağlamaktadır. Açık hedefler belirleyerek çalışmalara başlanır. Pazarlama stratejileri için ajansımız alanında uzman ekip  ile çalışma yapmaktadır. Kapsamlı şekilde yapılacak çalışmalar sayesinde internette daha etkin bir yere sahip olmanızı sağlamaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda taleplerinizi karşılayarak en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak bu konudaki taleplerinizi iletebilirsiniz. Uzman ekibimiz ile her talebinizi karşılayarak kaliteli hizmet almanız için çalışmaktayız.

Webtropik 2010 yılından beri içinde bulunduğu sektörde oldukça şeffaf olmaya özen göstermiştir.

Bilgi ve birikimlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız!