LinkedIn Yönetimi

Kurumsal alanda özellikle işgücü teminini sağlamak amacıyla tercih edilen LinkedIn aynı zamanda sosyal ortam için kullanılmaktadır.

Çalışma alanlarına göre daha fazla kişiyle iletişime geçmek için kullanılan LinkedIn yönetimi işyerleri için oldukça önemlidir. Firmanızın ya da kurumunuzun platformda yer almasını sağlamak istediğinizde gerçekleştirilecek olan çalışmalar sayesinde istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Firmalar arasında yaşanan rekabet nedeniyle özellikle kaliteli tercih yapmak isteyenler için yapılan araştırmalar sırasında özellikle kullanılacak platformlardan biridir.

LinkedIn özellikle çalışma alanlarında personel alımı yapmak isteyen firmalar için aranılan vasıflara sahip kişilere ulaşılmasını kolaylaştırmaktadır. Daha kısa süre içerisinde belirlenen kriterlere uygun kişiler arasından seçim yapılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda firmalar için kurumsal kimliğin daha iyi seviyelere çıkması açısından da etkili olmaktadır. Bu nedenle LinkedIn hesap yönetimi oldukça önemlidir. Hedef git denize ulaşmanızı ve saygınlığınızı arttırmanızı sağlamaktadır. Hesap yönetimi konusunda profesyonel yardım almak isteyenler için Webtropik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktayız.

LinkedIn Hesap Yönetimi 

İnternet siteniz için gerçekleştireceğiniz çalışmalar arasında yer almaktadır. Hesabınız üzerinden yapılacak olan paylaşımların yanı sıra etkileşimler oldukça önemlidir. Bu nedenle ajansımızın gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gerçekleştirmiş olduğu her çalışmada son sistem teknolojiye sahip cihazlar üzerinden tamamen güncel işlem yapmaktadır. Platform üzerinden yapılacak olan paylaşımlar özellikle markanızın ya da firmanızın bilinirliğini arttırırken hedef kitleye ulaşmasını sağlamaktadır.

Geniş kapsamlı olarak gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde sosyal medya optimizasyonu için LinkedIn üzerinden yapılacak olan çalışmaları alanında uzman ekibimiz sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Dünya genelinde kullanılan platform üzerinden özellikle aramış olduğunuz niteliklere sahip olan elemanlara ulaşabilmeniz için hesabınızın yönetimi ajansımız tarafından sağlanmaktadır. Her zaman kaliteli ve yenilikçi yaklaşım ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktayız. 

Webtropik 2010 yılından beri içinde bulunduğu sektörde oldukça şeffaf olmaya özen göstermiştir.

Bilgi ve birikimlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız!