Google Merchant Reklamları

Aynı zamanda ürün listeleme reklamları olarak da bilinmektedir. Günümüzde özellikle web siteleri için yapılması gereken reklamlar arasında yer almaktadır. 

Belli ürünler için resim, başlık, promosyon ve fiyat gibi birbirinden farklı seçeneklere göre yapılacak olan aramalar sırasında özellikle Google merchant reklamları işletmenizin adını eklemenizi sağlamaktadır. Bu tür reklamları yapılması özellikle yapılan aramalarda listelenecek olan ürünler için işletmenizin de seçenekler arasında yer almasını sağlamaktadır. Google’da yapılan aramalar sırasında özellikle kendi kutucukları içerisinde bağımsız bir şekilde görünmektedir. Metin reklamlarının dışındadır. 

Web siteniz için özellikle ürün listeleme reklamları kullanabilmeniz için merchant center ve AdWords hesabınızın bulunması gerekir. İki hesabı da sahip olmanız durumunda hesapları birbirine bağlayarak ürün bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Var olan hesaplarınız üzerinden reklamları yöneterek istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz. Özellikle bu konuda yardım almak isteyenler için profesyonel olarak gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde gerekli olabilecek her durumda Google’da yapılacak aramalar için web sitenizin daha üst sıralarda görüntülenmesini ve yapılar listelemelerde dikkat çekmesini sağlamaktayız.

Kaliteli Ürün Listeleme Reklamları

Google arama motorunda yapılacak olan aramalarda özellikle ürünlerin listelenmesi için belirlenen kriterlere göre işlem yapılmaktadır. Bu nedenle satışa sunmuş olduğunuz ürünler üzerinden daha fazla kar elde edebilmeniz için yapılacak olan çalışmalar doğrultusunda ajansımız Google merchant reklam çalışmaları ile en iyi sonuçları almanızı sağlamaktadır. 

 

Webtropik ekibimiz her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi gezmediğin alınmasını sağlamaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte olan ajansımız kullanmış olduğumuz son sistem cihazlar ile taleplerinizi karşılamaktadır. Bu sayede yapılan aramalar sonucunda ziyaretçi sayısının artması ve aynı zamanda karınızın da doğru orantılı bir şekilde artması sağlanmaktadır. Profesyonel yardım almak isteyenler iletişim bilgileriniz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirler.

Webtropik 2010 yılından beri içinde bulunduğu sektörde oldukça şeffaf olmaya özen göstermiştir.

Bilgi ve birikimlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız!